Szybki Angielski 1.0

SZYBKI ANGIELSKI 1.0

Swobodna komunikacja w mowie i piśmie w 6 miesięcy (0 do B1). Superszybki kurs j. angielskiego. Nabór i zajęcia: cały rok.

Angielski Metodą Colina Rose – Przyspieszone Uczenie się to przyspieszony kurs języka angielskiego przeznaczony dla osób dorosłych – początkujących lub tzw. “false beginners”, czyli osób, które nawet jeśli długo już uczą się języka, nie osiągnęły istotnych postępów lub utraciły sprawność w posługiwaniu się językiem.

Efekt na koniec kursu: poziom B1, czyli poziom “pierwszej samodzielności językowej” wg. klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, przyjętego przez Radę Europy. Dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia siępoziom ten uczestnik osiąga już po 6 miesiącach. Metodami klasycznymi wymaga to minimum 3 lat, ale większość ludzi poświęca na to conajmniej 4-6 lat!

Czas trwania: 6 miesięcy (24 tygodnie)

Charakter kursu:
 kurs prowadzony jest w standardzie “blended learning”, czyli tzw. metody łączonej. Łączy ona pracę własną, opartą na wykorzystaniu innowacyjnego, autorskiego portalu e-learningowego, z sesjami “na żywo” z Trenerem Językowym w małych, najwyżej 6-osobowych grupach. Sesje w grupach w niczym nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Są bardzo żywe i interaktywne, zaś ich przebieg jest niezwykle starannie zaplanowany minuta po minucie tak, aby ściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracował w portalu.

Organizacja kursu:

  • Praca własna w portalu e-learningowym: 3 x tydzień po 45-55 minut, w dowolnym czasie i miejscu (uczestnik loguje się za pomocą indywidualnego hasła);
  • Sesja z Trenerem Językowym w grupie (1-6 osób) “na żywo” – 1 x tydzień po 60 minut.

Co warto wiedzieć o tym kursie:

Kurs jest idealny dla osób zapracowanych, ponieważ czasowo “dopasowuje się” do uczestnika, a nie odwrotnie. Większość czasu spędzisz ćwicząc język angielski pod kierunkiem portalu, czyli swojego nieskończenie cierpliwego internetowego “nauczyciela”. Na zajęcia w grupie musisz przeznaczyć tylko jedną godzinę w tygodniu.
Będziesz mógł korzystać z dostępu do platformy internetowej w dowolnym czasie i miejscu, zawsze wtedy gdy masz wolną chwilę. Pamiętaj – mało i często to idealna strategia nauki, która umożliwi Ci utrzymanie wysokiej motywacji oraz radości z postępów przez cały okres trwania kursu. Zbyt wielu ludzi myli motywację z siłą woli – z nami odkryjesz, że nauka języka obcego może być świetną rozrywką i relaksem. 

Regularne spotkania z Trenerem pozwolą Ci poćwiczyć nowe umiejętności pod okiem fachowca, w grupie przyjaciół lub w trakcie zajęć indywidulanych

Przyswoisz język szybciej i bardziej dogłębnie, ponieważ dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się w większym stopniu będziesz wykorzystywał olbrzymi potencjał swojego mózgu, w tym ośrodek emocji. W ciągu 24 tygodni nauki będziesz regularnie ćwiczył  najbardziej użyteczne konstrukcje w trakcie kolejnych odcinków zabawnego, intrygującego mini serialu przygotowanego przez BBC.

Co po kursie?

Po skończeniu kursu Szybki Angielski 1.0 (poziom B1) możesz wybrać pomiędzy 20 godzinnym, specjalnym kursie konwersacyjnym – nabierzesz jeszcze większej pewności i płynności w posługiwaniu się angielskim- a następnie kontynuować naukę na kolejnym, także 6 miesięcznym Szybkim Angielskim 2.0 (poziom B1 do B2), albo 5-miesięcznym kursie Szybki Angielski w Pracy (Business English) ze specjalną zniżką dla stałych klientów.