Szybki Angielski 2.0

SZYBKI ANGIELSKI 2.0

Poziom B1 do B2 w 6 miesięcy. Techniki szybkiego uczenia pomagają w nauce. Superszybki, zaawansowany kurs języka angielskiego. Nabór i zajęcia: cały rok.

 

zybki Angielski 2.0 – Metodą Colina Rose to superszybki, zaawansowany kurs języka angielskiego przeznaczony dla osób dorosłych, które dążą do pełnej płynności w posługiwaniu się językiem angielskim w życiu prywatnym i w pracy. Niezwykła, niespotykana w kursach językowych, fascynująca historia bohaterów kursu – romans, wątek kryminalny i mnóstwo prawdziwych sytuacji, w których poznajemy praktyczny angielski na coraz bardziej zaawansowanym poziomie.

Efekt na koniec kursu: poziom B2, wg klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, przyjętego przez Radę Europy. Dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się poziom ten uczestnik osiąga już po 6 miesiącach. Metodami klasycznymi wymaga to minimum 2-3 lat.

Czas trwania: 6 miesięcy (24 tygodnie)

Charakter kursu:
 kurs prowadzony jest w standardzie “blended learning”, czyli tzw. metody łączonej. Łączy ona pracęwłasną, opartą na wykorzystaniu innowacyjnego, autorskiego portalu e-learningowego, z sesjami “na żywo” z Trenerem Językowym w małych, najwyżej 6-osobowych grupach. Sesje w grupach w niczym nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Są bardzo żywe i interaktywne, zaś ich przebieg jest niezwykle starannie zaplanowany minuta po minucie tak, abyściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracował w portalu przez poprzedzający sesję tydzień. Idealna kontynuacja dla absolwentów Szybkiego Angielskiego 1.0

Organizacja kursu:

  • Praca własna w portalu e-learningowym: 3 x tydzień po 45-55 minut, w dowolnym czasie i miejscu (uczestnik loguje się za pomocą indywidualnego hasła);
  • Sesja z Trenerem Językowym w grupie (1-6 osób) “na żywo” – 1 x tydzień po 60 minut.

Co warto wiedzieć o tym kursie:

Kurs jest idealny dla osób zapracowanych, ponieważ czasowo “dopasowuje się” do uczestnika, a nie odwrotnie. Większośćczasu spędzisz ćwicząc język angielski pod kierunkiem portalu, czyli swojego nieskończenie cierpliwego internetowego “nauczyciela”. Na zajęcia w grupie musisz przeznaczyć tylko jedną godzinę w tygodniu.
Będziesz mógł korzystać z dostępu do platformy internetowej w dowolnym czasie i miejscu, zawsze wtedy gdy masz wolnąchwilę. Pamiętaj – mało i często to idealna strategia nauki, która umożliwi Ci utrzymanie wysokiej motywacji oraz radości z postępów przez cały okres trwania kursu. Zbyt wielu ludzi myli motywację z siłą woli – z nami odkryjesz, że nauka języka obcego może być świetną rozrywką i relaksem. 

Regularne spotkania z Trenerem pozwolą Ci poćwiczyć nowe umiejętności pod okiem fachowca, w grupie przyjaciół lub w trakcie zajęć indywidulanych

Przyswoisz język szybciej i bardziej dogłębnie, ponieważ dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się w większym stopniu będziesz wykorzystywał olbrzymi potencjał swojego mózgu, w tym ośrodek emocji. W ciągu 24 tygodni nauki będziesz regularnie ćwiczył  najbardziej użyteczne konstrukcje w trakcie kolejnych odcinków niezwykle oryginalnej historii, zupełnie niepodobnej do tych, które znasz z tradycyjnych kursów językowych. Będziesz towarzyszyć bohaterom historii w pierszych dniach w nowej pracy, tworzącym się romansie, ale i wątkach sensacyjnych, a nawet kryminalnych!

Co po kursie?

Po skończeniu kursu Szybki Angielski 2.0 (poziom B2) możesz kontynuować naukę na zaawansowanych kursach konwersacyjnych na najwyższym poziomie.