SZYBKI ANGIELSKI W PRACY

SZYBKI ANGIELSKI W PRACY – BUSINESS ENGLISH

Szybki Angielski w Pracy – przyspieszony kurs języka, na codzień stosowanego w praktycznych sytuacjach zawodowych w firmie. Poziom A2/B1 do B2.

 

“SZYBKI ANGIELSKI W PRACY – Business English” metodą Przyspieszonego Uczenia się to kurs przeznaczony dla osób pracujących w różnych dziedzinach biznesu, które pragną wzbogacić słownictwo, terminologię biznesową, rozwinąć umiejętność prowadzenia korespondencji, rozmów handlowych , negocjacji, profesjonalnych prezentacji. wprowadzenie szerokiego zakresu słownictwa oraz  struktur gramatycznych umożliwiających komunikację w środowisku obcojęzycznym. Materiały źródłowe audio-wideo zostały opracowane przez BBC.

Kurs na poziomie od B1 do B2 (odpowiednik “intermediate”) wg. klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, przyjętego przez Radę Europy.  Dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się do osiągnięcia tego poziomu wystarczy  już 5 miesięcyMetodami tradycyjnymi wymaga to minimum 2 lat od osiągnięcia poziomu A2/B1.

Czas trwania: 5 miesięcy (20 tygodni)

Charakter kursu: kurs prowadzony jest w standardzie “blended learning”, czyli tzw. metody łączonej. Łączy ona pracę własną, opartą na wykorzystaniu innowacyjnego, autorskiego narzędzia e-learningowego, z sesjami “na żywo” z Trenerem Językowym w małych, najwyżej 6-osobowych grupach. Sesje w grupach w niczym nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Są bardzo żywe i interaktywne, zaś ich przebieg jest niezwykle starannie zaplanowany minuta po minucie tak, aby ściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracował w komputerze.

Organizacja kursu:

 

  • Praca własna z narzędziem e-learningowym: 3 x tydzień po 45-55 minut, w dowolnym czasie i miejscu;
  • Sesja z Trenerem Językowym w grupie (1-6 osób) “na żywo” – 1 x tydzień po 60 minut.


Co warto wiedzieć o tym kursie:

Kurs jest idealny dla osób zapracowanych, ponieważ czasowo “dopasowuje się” do uczestnika, a nie odwrotnie. Większość czasu spędzisz ćwicząc język angielski z wykorzystaniem narzędzia e-learningowego, czyli swojego nieskończenie cierpliwego internetowego “nauczyciela”. Na zajęcia w grupie musisz przeznaczyć tylko jedną godzinę w tygodniu.
Możesz korzystać z dostępu do narzędzia e-learningowego w dowolnym czasie i miejscu, zawsze wtedy gdy masz wolną chwilę. Pamiętaj – mało i często to idealna strategia nauki, która umożliwi Ci utrzymanie wysokiej motywacji oraz radości z postępów przez cały okres trwania kursu. Zbyt wielu ludzi myli motywację z siłą woli – z nami odkryjesz, że nauka języka obcego, także biznesowego, może być świetną rozrywką i relaksem.

Regularne spotkania z Trenerem
 pozwolą Ci poćwiczyć nowe umiejętności pod okiem fachowca, w grupie przyjaciół lub w trakcie zajęć indywidulanych

Przyswoisz język szybciej i bardziej dogłębnie, ponieważ dzięki technikom Przyspieszonego Uczenia się w większym stopniu wykorzystasz olbrzymi potencjał swojego mózgu, w tym ośrodek emocji. W ciągu 20 tygodni nauki będziesz regularnie ćwiczyć najbardziej użyteczne konstrukcje w trakcie kolejnych odcinków zabawnego, intrygującego mini serialu przygotowanego przez BBC.

Każdy Uczestnik otrzymuje pakiet materiałów:

● 4 Płyty CD z materiałem do pracy w domu
● 2 płyty Multimedia English Grammar
● Książkę, autorski podręcznik Accelerated Learning Systems Polska
● Kod do aktywacji płyt
● Przewodnik po Metodzie Przyspieszonego Uczenia Się

Poza specjalistycznymi treściami środowiska biznesowego, kurs ten obejmuje umiejętności z zakresu General English (poziom A2/B1 do B2) i zapewnia następujące rezultaty:
● przełamanie bariery komunikacyjnej poprzez różnorodne ćwiczenia typu: w parach, grupach,  rozwiązywanie problemów, odgrywanie scenek rodzajowych
● ćwiczenie rozumienia języka mówionego w jego różnych odmianach
● ćwiczenie umiejętności płynnego wykorzystania struktur
leksykalnych i gramatycznych w dość szerokim zakresie sytuacji codziennych i zawodowych
● rozwijanie umiejętności wygłaszania opinii, brania udziału w dyskusji, rozumienia i pisania dłuższych tekstów.
Uczestnicy kursu w bardzo krótkim czasie uzupełniają i  poszerzają wiedzę gramatyczną oraz zakres słownictwa biznesowego, potrafią rozmawiać o ważnych zagadnieniach biznesowych i uzyskują sprawność zwłaszcza w następujących sytuacjach:

► Korzystanie z telefonu
► Umawianie się na spotkania
► Przyjmowanie gości z zagranicy
► Prezentacja produktu
► Tworzenie planu podróży
► Oprowadzanie gości po firmie
► Tłumaczenie jak coś działa
► Zmiany w planach i ustaleniach
► Analiza konkurencji
► Listy biznesowe i przedstawianie informacji
► Podróże biznesowe
► Zabawianie gości
► Zażalenia dotyczące produktów i usług
► Porównywanie cen i produktów
► Negocjowanie cen
► Negocjowanie warunków dostawy
► Porównywanie cen i produktów
► Podpisywanie umów

Potrafią również omawiać i śledzić bieżącą sytuację gospodarczą na świecie. Na zajęcia trenerzy przygotowują dodatkowe, oryginalne materiały, np. o globalizacji, etyce w biznesie, przywództwie, marketingu międzynarodowym.
W trakcie zajęć wykorzystywane są materiały autentyczne: artykuły z prasy, Internetu, także prezentacje multimedialne, fragmenty filmów, programów TV, reklam, a także gry i zabawy komunikacyjne zapewniające szybkie postępy w nauce.

Co po kursie?

Po skończeniu kursu języka angielskiego Metodą Colina Rose – Przyspieszone Uczenie się możesz kontynuować naukę na 20-tygodniowym kursie kontynuacyjnym Business English Plus ze specjalną zniżką dla stałych klientów. Kurs ten ma charakter zaawansowanych konwersacji biznesowych, z wykorzystaniem autentycznych materiałów biznesowych i specjalnego podręcznika.