WSPÓŁPRACA

FIRMY

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy, które chcą zorganizować kurs języka obcego swoim pracownikom. Posiadamy jedną z najnowocześniejszych metod nauczani dorosłych Colina Rose- angielski i hiszpański w 6 miesięcy.

Metoda angażuje wszystkie zmysły jednocześnie. Nauka jest  szybka, bezstresowa i przychodzi z łatwością – tak w naturalny sposób mózg przyswaja informacje. Tak właśnie nauczyliśmy się własnego języka jako dzieci. Podobnie uczymy się języka obcego za granicą, kiedy musimy „w akcji” szybko nauczyć się komunikacji. Tak samo też naturalnie zapamiętujemy ważne dla nas informacje np. z dziedziny własnego hobby.

To pierwsza metoda nauki języka naprawdę dostosowana do potrzeb mózgu, a nie potrzeb organizacji uczącej.  Zapraszamy do dołączenia do grona zadowolonych firm, które już podjęły z nami współpracę

Chętnie przeprowadzimy darmową prezentację metody w Państwa Firmie

zapraszamy do kontaktu 792-11-22-78

PRZEDSZKOLA

–Zapraszamy wszystkie przedszkolaki na zajęcia z języka angielskiego oraz niemieckiego. Nasze zajęcia są twórcze, radosne, pełne zabawy i śmiechu. Wykorzystujemy najnowsze na rynku pomoce dydaktyczne, dzięki którym dzieci mogą poznawać język wszystkimi zmysłami. Lektorzy oprócz umiejętności językowych posiadają bogate doświadczenie w pracy z najmłodszymi oraz znakomite podejście.

– Owocnie współpracujemy od kilku lat z wieloma przedszkolami.

O zadowoleniu naszych klientów świadczą referencje